Co mě baví

Jsem otec dvou dospívajících synů, kteří mi připomínají, že každý člověk je jedinečný, jenom je někdy těžké osobnost každého člověka pochopit.

Svou práci dělám velice rád, baví mě a dalo by se říct, že je trochu i mým koníčkem. Ale ten správný relax a opravdový odpočinek zažívám při sportování. A i když sportuji jen rekreačně, tak samotný pohyb i dobrá nálada mi dodávají sílu i energii. Mezi mé nejoblíbenější sporty patří fotbal, cyklistika a rybaření. 

Co mě baví

Fotbal s přáteli

Jsem nejen aktivní televizní fotbalový fanoušek, ale velmi rád se s kamarády zúčastním přátelského fotbalového utkání, kde především vítězí radost z pohybu a setkání s kamarády. Naštěstí je fotbal nenáročná hra, a tak si můžeme zakopat téměř všude. Vždycky se najde příhodný prostor pro náš zápas. A následné zakončení u dobře vychlazeného pivečka a „pokec“ s kamarády je příjemnou tečkou sportovního vypětí.     

Adrenalin na kole

Kolo je mou dlouholetou vášní. Vždy se těším na první slunečné jarní dny, abychom mohli s rodinou vyrazit na kole do přírody a poznávat nejen její krásy, ale také nové cyklostezky, kterých naštěstí u nás stále přibývá. Rádi projíždíme i známé stezky, třeba vyhlášenou Lichtenštejnskou stezku, která vede územím Lednicko-valtického areálu. Okolí v této části Jihomoravského kraje je velmi zajímavé a díky památkám, které tuto trasu lemují, je jízda na kole zábavou pro každého.

Sportovní rybolov

Nejsem sice zarytý rybář, ale procházka okolo vody a čekání na „kapitální“ úlovek je pro mě příjemným zpestřením dovolené nebo jen krátkodobého odpočinku. Při tomto druhu relaxování si dokonale vyčistím hlavu a načerpám energii z přírody. Rád navštěvuji neznámá místa nejen v České republice, ale občas vyrazím s kamarády do Norska. Mořský rybolov je něco úžasného, což jistě potvrdí mnoho „nerybářů“, kteří si to jeli jenom vyzkoušet a dopadlo to tak, že jezdí pravidelně každý rok. Jsem zastáncem metody „chyť a pusť“. Protože jsem optimista, věřím, že bude přibývat těch, kteří chodí k vodě a do přírody hlavně proto, aby se alespoň na chvíli stali její součástí.

Co mě baví

Kontaktní formulář


O mně