Údržba areálu

Pokud chcete, aby údržba areálu či jiného prostranství, ať už vnitřního, či venkovního, fungovala na té nejlepší úrovni, je rozhodně lepší tuto činnost neprovádět svépomocí, ale najmout si profesionální pracovníky, kteří spolehlivě a kvalitně budou pravidelně udržovat areál v čistotě a pořádku, a to se pozitivně odrazí nejen na samotných zaměstnancích, ale také na Vaší dobré vizitce pro případné obchodní partnery.

Každý areál vyžaduje svou specifickou péči

Zajistím Vám plně profesionální úklidové pracovníky, kteří se údržbou areálů a velkoplošným úklidem zabývají již řadu let a mají tak potřebnou praxi i užitečné zkušenosti.

Ať už jde o sportovní, kulturní či průmyslové a skladové areály, nebo areály určené pro soukromé či komerční účely, vždy je údržba areálu provedena na té nejlepší úrovni a k plné spokojenosti klientů. Je možné zajistit také údržbu výrobních či technologických hal, kde jsou často kladeny mimořádně vysoké nároky na dodržování hygienických předpisů.

Údržba areálu moderními stroji

Pro dokonalou údržbu areálu se používá nejmodernější úklidová strojová technika a přístroje, jako například vysokotlaké čističe. Toto profesionální vybavení umožňuje jednoduché a zároveň velice účinné čištění daných prostor. Poté, pokud to prostor vyžaduje, následuje ruční úklid hůře dostupných míst. Pracovníci jsou dostatečně proškoleni nejen na samotnou obsluhu úklidové strojové techniky a přístrojů, ale také z hlediska bezpečnosti práce.

Profesionální úklidové prostředky

V prostorách areálů se často nachází zázemí, jako jsou např. toalety nebo kuchyňka.
Zde je dodržování hygieny obzvláště nutné a důležité. I v tomto směru jde technický pokrok dopředu, a proto se používají barevně rozlišené úklidové prostředky. Na umyvadla a dřezy se používá žlutá barva hadrů, kbelíků apod., kdežto na toalety červená. Samozřejmostí je i doplňování hygienického programu. Čisticí prostředky jsou zároveň vybírány s ohledem na jejich minimální ekologickou zátěž životního prostředí.

Údržba areálu podle Vašich možností

Údržba areálu není složitá a náročná, pokud přesně víte, co a jak máte dělat. Specialisté v tomto oboru to mají tzv. „v malíčku“. Navíc jsou Vám k dispozici podle Vašich časových představ a požadavků a pokaždé v dostatečném počtu pracovníků. Svou práci odvádí vzorně a disciplinovaně.

Potřebujete-li spolehlivou údržbu areálu, neváhejte mne kontaktovat.
Rozsah a pravidelnost údržby areálu připravím na míru Vašich potřeb a přání.

Údržba areálu

Kontaktní formulář


Údržba areálu