Náhradní plnění 2013

Je důležité a zákonem též stanovené podílet se aktivně či náhradně na zaměstnávání OZP. Na Moravě se každoročně rozšiřují nabídky pracovních pozic pro naše postižené spoluobčany a díky získané práci pro ZTP a OZP si handicapovaní mohou zvýšit životní úroveň i kvalitu života. V Olomouci například podporuji Spolek Trend vozíčkářů, je to spolupráce, která dává smysl. 

Pomozte také Vy a získejte navíc bezpečí a pohodu

Náhradní plnění představuje možnost, jak se na zlepšování pracovních podmínek pro OZP můžete podílet i Vy. Oproti odvodu peněz do státní pokladny je to možnost velmi příjemná. 

Platit daň státu za to, že se ve Vaší společnosti nenachází pracovní pozice, na kterou byste dosadili osobu s tělesným postižením, je již přežitek. Náhradní plnění 2013 přináší možnost, jak za své peníze dostat užitečné služby, navíc na špičkové úrovni!

Služby pro náhradní plnění 2013

Také v roce 2013 a pro náhradní plnění 2014 můžete v rámci náhradního plnění vybírat z řady zajímavých služeb.
K nejoblíbenějším službám patří:

  • Recepční služby
  • Úklidové služby
  • Bezpečnostní služby
  • Pořadatelské služby
  • Komplexní správa budov a nemovitostí

Neváhejte a objednávejte náhradní plnění na rok 2013 co nejdříve! Možnosti zprostředkovat Vám tento typ splnění zákonného podílení se na zaměstnávání OZP jsou zákonem omezené. 

Nejste si jisti, která z nabízených služeb je pro Vás nejvhodnější? Potřebujete vymyslet optimální řešení využití svých prostředků?

Neváhejte mě kontaktovat, jsem tu pro Vás!

Náhradní plnění 2013